Новини

15 РОКІВ НА СТОРОЖІ ПОВІТРЯНИХ КОРДОНІВ УКРАЇНИ!

Велике та шляхетне завдання – боронити та захищати Українську державу.

З нагоди 15-ї річниці від Дня створення Повітряних Сил Збройних Сил України в університеті та підпорядкованих військових частинах розпочалися урочисті заходи.

Питання історії створення, становлення найбільш інтелектуального та найбільш високотехнологічного виду  Збройних Сил України, перспективи його розвитку  було  піднято в ході святкування професійного свята в університеті та  підпорядкованих військових частинах у містах Харкові, Чугуєві, Василькові та Миколаєві.

– Мужність, витримка, незламний характер Українських захисників повітряних кордонів держави, у взаємодії з іншими Захисниками Батьківщини, стали запорукою збереження суверенітету нашої країни… Чисельні приклади мужності та героїзму стали взірцем служіння Українському народові, – зазначив начальник університету генерал-майор Олександр Турінський.

В ході урочистих заходів кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України було заохочено за досягнення у службі та роботі.

Святковий настрій захисникам повітряних кордонів держави підтримали колективи художньої самодіяльності університету та підпорядкованих військових частин.

Особливу увагу заслуговує візит до “кожедубівців” наших добрих друзів, – колективу Національного президентського оркестру Міністерства оборони України, який, за сприянням директора департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майора Миколи Садовського, подарував захисникам повітряних кордонів України незабутні, сучасні та патріотичні номери, яскраву палітру позитивних емоцій та забезпечив святковий настрій.

Феєричні концерти  Національного президентського оркестру для особового складу чугуївської навчальної авіаційної бригади та курсантів перших курсів університету, які перебувають у польових таборах, та постійного та перемінного складу університету залишили незабутні враження в наших серцях!

З прийдешнім святом, шановні друзі!

 

Попередній запис

Урочиста клятва на вірність та відданість народу України

Наступний запис

Третьокурсник Олексій Биченко відвів літак від жилих районів