Індивідуальні новини ЛФ

26 років на варті повітряних кордонів нашої Батьківщини

6 грудня 2017 року особовий склад перших курсів льотного факультету зустрівся із колишнім командиром вертолітного полку, учасником бойових дій у Афганістані, учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, військовим льотчиком 1-го класу, полковником у відставці, старшим викладачем кафедри «Тактики авіації», працівником Збройних Сил України Петриченком Олексієм Семеновичем.

 Ветеран факультету  розповів курсантам про історичний шлях створення  Збройних Сил України, їх визначні досягнення та нелегкі завдання на сучасному етапі існування. Наголосив, що головним завданням кожного майбутнього офіцера завжди було відмінне навчання та виховання високих моральних та фахових якостей  як справжнього патріоту української держави.

 Підводячи підсумки зустрічі Олексій Семенович  ще раз привітав  всіх присутніх із  святом, побажав успіхів у навчанні та умілому застосуванні набутих навичок у нелегкій справі захисту нашої Батьківщини.

Попередній запис

Бібліотека в структурі сучасних інформаційних комунікацій

Наступний запис

Формування умінь та навичок ведення бойового забезпечення в ході польових занять осіннього семестру 2017 -2018 навчального року