Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

«60 років факультету зенітних ракетних військ: сторінки сьогодення» – тематичний вечір

19 жовтня у читальному залі бібліотеці університету відбувся тематичний вечір «60 років факультету зенітних ракетних військ: сторінки сьогодення».

Факультет має багаторічну історію, яка почалась у 1956 році. За ці роки факультетом пройдений великий шлях, накопичений багатий досвід, створена ґрунтовна наукова база з підготовки висококваліфікованих військових фахівців для підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.

З вітальним словом з нагоди ювілею факультету виступила завідувач бібліотеки Ярош Тетяна Геннадіївна.

Вечір проводив заступник начальника факультету зенітних ракетних військ по роботі з особовим складом підполковник Штука В’ячеслав Анатолійович. Розповідь супроводжувалась демонстрацією відео- та фотоматеріалів з історії та сьогодення факультету, які викликали живий інтерес та запитання у курсантів. Прозвучали вірші, присвячені благородній та почесній професії Захисника Вітчизни.

На вечорі була проведена презентація буклету «60 років факультету зенітних ракетних військ: світлини сьогодення» та продемонстрований пам’ятний нагрудний знак, виготовлений з нагоди ювілею.

Попередній запис

Презентація книги «Українська історія і культура: національні, духовні, військово-патріотичні виміри»

Наступний запис

Представники Великої Британії поділилися своїм досвідом з питань національної безпеки з курсантами