6993 км – подолано!

В легкоатлетичному кросі Університету прийняло участь більше 2000 учасників.

Більше 1000 км зарахували в загальну відстань науково-педагогічні працівники Університету та працівники Збройних Сил Украйни.

Найстаршим учасником кросу за незламність наших кордонів став 80 – річний професор Козаков Євгеній Леонідович, наймолодшою учасницею – чотирьохрічна Олена Афанасьєва.

Всі команди, які перемогли, були нагороджені кубками, а активні учасники отримали спеціальні дипломи та медалі.

Серед особистої першості переможцями стали Олександр Кузьмич Фурсенко на дистанції 1 км; Ірина Духно, Вікторія Дядюн та Марія Висоцька на дистанції 2 км; Сергій Герасимов на дистанції 3 км та Євген Лошаков на дистанції 5 км.

Задумом проведення спортивного заходу було подолання відстані у 6993 кілометри – довжини державного кордону України.

Бадьорим настроєм, масовістю та згуртованістю колектив Університету підкреслив свою позицію щодо незмінного суверенітету та територіальної цілісності України, незгоди з порушенням міжнародного права щодо анексії території Криму Російською Федерацією та втручання у внутрішні справи нашої держави на сході країни.