НовиниНовини наукової діяльності

9 квітня завершила свою роботу наукова-технічна конференція «Новітні технології – для захисту повітряного простору» в нашому університеті

Протягом двох днів учасники наукової конференції в ході пленарних та секційних засідань заслухали та обговорили 392 наукових доповідей і повідомлень. Був виданий збірник тез доповідей Одинадцятої наукової конференції “Новітні технології – для захисту повітряного простору”, в якому наведено 728 тез, які були підготовлені 982 авторами.

В роботі конференції прийняли участь 645 учасників, у тому числі представники 47 військових частин, вищих навчальних закладів, наукових установ та підприємств міст Києва, Харкова, Вінниці та інших. Серед учасників конференції 86 докторів наук та 479 кандидатів наук.

На основі рішень та пропозицій, прийнятих на засіданнях секцій, наукова конференція затвердила основні завдання з наукової і науково-технічної діяльності з урахуванням набутого бойового досвіду під час підготовки і ведення (забезпечення) бойових дій у ході антитерористичної операції у 2015 році.

По завершенню заходу відбулося урочисте нагородження найактивніших учасників конференції.

Попередній запис

Новітні технології – для захисту повітряного простору

Наступний запис

На старті Міжнародного марафону