НовиниНовини кафедри тактики та загальновійськових дисциплінНовини Кафедри філософії

Ad fontes!

Новий навчальний рік військово-історичного гуртка нашого університету розпочався з утілення гасла «Ad fontes!» («До джерел!»).

26 вересня гуртківці відвідали музей археології ХНУ ім.В.Н.Каразіна, де для них провели тематичну екскурсію «Військове минуле народів на території України від найдавніших часів до раннього Середньовіччя». Фахова лекція й коментарі археологів, оригінальні артефакти епохи бронзи, скіфської доби, античного періоду, черняхівської та салтівської культур, знахідки Києво-Руської доби якнайкраще занурили в часи становлення перших військових формувань на теренах України, продемонстрували еволюцію зброї й обладунків воїнів, характер збройних конфліктів минулого.

7 жовтня наші вихованці долучилися до вивчення музейних експонатів Харківського історичного музею ім. М.Ф.Сумцова, оглянувши вогнепальну зброю часів Першої світової війни та Української революції 1917-1921 рр.

19 та 20 жовтня відбулася військово-історична поїздка до міста Запоріжжя. Вона була комплексною і мала на меті: підкріплення знань про основи побудови збройних сил українського козацтва шляхом перебування у його серці – на Січі, поглиблення знань про історію розвитку військової техніки й озброєння у двох тематичних музеях міста з унікальними колекціями, ознайомлення з підприємством “Мотор Січ” – флагманом вітчизняного виробництва авіаційних двигунів.

Всі напрямки роботи гуртка викликали значний інтерес і заохотили курсантів до подальшого обговорення проблем минулого, історії війн і воєнного мистецтва.

Попередній запис

Дебати – інтелектуальний спір.

Наступний запис

НАЙКРАЩА ПРОПАГАНДА - ПРАВДА