НовиниРезультати змагань

Виступ збірної команди Повітряних Сил Збройних Сил України у відкритому регіональному чемпіонаті Литви з аеронавтичного багатоборства

Збірна команда Повітряних Сил Збройних Сил України, яка була представлена курсантами нашого університету Дмитром Єремою, Владиславом Юдіним, Дмитром Кметюком та Анастасією Кушнарьовою, дебютувала у відкритому міжрегіональному чемпіонаті з аеронавтичного багатоборства, який проходив у місті Каунас. Команди Бразилії, Еквадору, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Данії, Чехії, Литви та України змагалися в стрільбі, фехтуванні на шпагах, плаванні з перешкодами, баскетбольній вправі на швидкість та спритність, подоланні перешкод, спортивному орієнтуванні. Проявивши високу спортивну майстерність, волю до перемоги, наші спортсмени вибороли призове третє місце, чим немало здивували європейських професіоналів з аеронавтичного багатоборства.

За показані високі результати команда університету отримала запрошення до участі у чемпіонаті Європи, який пройде у Швеції та чемпіонаті світу, який відбудеться у Китаї.

Бажаємо нашим переможцям успіхів та нових спортивних досягнень!

Попередній запис

Майбутні льотчики приступили до виконання самостійних польотів на літаках Л-39

Наступний запис

«Форсаж» знову перший!