Новини

Активний відпочинок у дружньому колі співслужбовців

У першій декаді жовтня мільйони людей з усіх куточків світу проводили заходи, присвячені Дню дій за гідну працю, відстоюючи права трудящих і їх профспілок.

Працівники кафедри іноземних мов факультету післядипломної освіти на чолі з головою профспілки нашого університету Валентиною Матушевською приєдналися до цього міжнародного заходу та здійснили колективну екскурсію до одного з найславетніших центрів культурної самобутності українців, столиці українського гончарства, старовинного козацького містечка Опішня, що на Полтавщині, де водночас провели профорієнтаційну роботу щодо вступу до нашого університету із відвідувачами містечка.

Опішня – місце паломництва туристів, мандрівників, художників, громадян України і інших держав. Туди їдуть всі, хто прагне глибше пізнати свою минувшину й позбутися прагматизму нинішньої доби. Працівники кафедри провели чудовий день на мальовничих пагорбах понад річкою Ворсклою, радіючи з того, що ми маємо не лише гідну працю у дружному колективі нашого університету, а й гідний відпочинок.

Попередній запис

Інформаційна безпека при користуванні мережею Інтернет

Наступний запис

Участь представників ХНУПС у науково-технічній конференції ЦНДІ ОВТ Збройних Сил України