НовиниНовини Кафедри філософії

Актуальні проблеми гуманітарної освіти офіцерських кадрів Збройних Сил України

13 листопада в університеті відбувся круглий стіл “Актуальні проблеми гуманітарної освіти офіцерських кадрів Збройних Сил України: стан та перспективи розвитку” за участі науково-педагогічних працівників кафедри філософії, кафедри психології і педагогіки, курсантів випускного курсу.

Під час проведення ходу було розглянуто та обговорено світовий досвід гуманітарної освіти офіцерських кадрів та сучасні західні парадигми військової освіти. Особлива увага приділялась актуалізації місця і ролі гуманітарної освіти у формуванні особистості сучасного військового керівника.

З доповіддю “Гуманітарні науки в системі сучасної воєнної освіти” виступив кандидат філософських наук доцент Лобода Юрій Олександрович, котрий працював над проблемами “Філософії війни” під час навчання в докторантурі Інституту філософії НАН України і стажування у провідних цивільних і військових закладах вищої освіти США та Європи.

На завершення учасниками круглого столу було окреслено шляхи імплементації досвіду гуманітарної освіти офіцерських кадрів в арміях провідних країн світу у систему військової освіти України.

Попередній запис

Участь наших курсантів у навчаннях «Чисте небо»

Наступний запис

Заняття курсантів метрологів в Харківському інституті танкових військ