НовиниНовини ННЦМПНовини освітньої діяльності

Англійська мова як засіб міжнародного наукового спілкування

Курсант 4 курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ ЧЕРНИШЕВ Максим Ігорович приймав участь у ХVIII Міжнародній студентській науково-практичній конференції іноземними мовами «Миротворча діяльність поліції (зарубіжний досвід)», яка проходила у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

У конференції приймали участь курсанти та студенти багатьох силових ВНЗ України, а також представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та відділу регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу.

Доповідачі розглянули найбільш актуальні питання організації та проведення миротворчих операцій у світі, висвітлювали основні характеристики миротворчої діяльності з підтримки миру, попередження та ліквідації міжнародних і внутрішніх конфліктів. Доповіді були зроблені виключно англійською мовою.

Курсант ЧЕРНИШЕВ М.І. виступив з доповіддю «Advanced Means of UMFV Use» та вільно вів бесіду англійською мовою з представниками ОБСЄ з питань миротворчої діяльності. Організатори та гості конференції відмітили, що він гідно представив наш університет у даному науковому заході. Підготували курсанта ЧЕРНИШЕВА М.І. до виступу на конференції доцент кафедри іноземних мов факультету післядипломної освіти ГРИГОРОВА Ірина Геннадіївна та старший викладач факультету РТВ підполковник ЯСЕЧКО Максим Миколайович.

Попередній запис

Практична підготовка курсантів випускного курсу факультету РТВ ППО у бойовому підрозділі РТВ

Наступний запис

Впровадження сучасних технологій в тренажно-імітаційні системи