НовиниНовини кафедри авіаційної англійської мовиНовини післядипломної освіти

«Armed Forces Day» на кафедрі авіаційної англійської мови

На передодні свята Дня Збройних Сил України, по традиції кафедри авіаційної англійської мови, були проведені заняття, приурочені саме цій події.

Курсанти 1 курсу льотного та 4 курсу інженерно-авіаційного факультетів дізналися про всі професійні свята, які відзначають військові та більш детальніше про День Збройних Сил України, сучасну структуру ЗС України та історію її формування в період незалежності нашої держави. Крім того, вони мали змогу переглянути цікаві відео, присвячені святкуванню цього дня на державному рівні, і ,таким чином, поповнили свій словниковий запас відповідною лексикою. Кожен курсант поділився своєю причиною вступу до Збройних Сил України. Серед них були такі, як наслідування сімейним традиціям, реалізація дитячої мрії стати військовим та носити форму, робити добре діло – захищати країну від загарбників, а деяких курсантів заохотила до вступу саме заробітна плата військовослужбовців. Одним із завдань для курсантів льотного факультету було створення мотиваційно-заохочувального посту, який би мотивував молодих людей вступати до Збройних Сил України, а на 4 курсі інженерно-авіаційного факультету завдання було більш складнішим – курсанти повинні були презентувати кожен підрозділ ЗС України.

Метою цих занять було не лише розвиток основних мовленнєвих навичок англійської мови в контексті зазначеної теми, а також виховання патріотизму у курсантів та прищеплення поваги до професії військовослужбовців.

Попередній запис

Візит представника Військового коледжу сержантського складу до Республіки Польща

Наступний запис

ХV Міжнародний турнір памяті Івана Микитовича Кожедуба з гирьового спорту