НовиниНовини Кафедри філософіїНовини наукової діяльності

Армія у системі сучасних соціальних відносин

20 квітня 2017 року особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Трансформація фінансових відносин в умовах економічної глобалізації».  Конференція проходила у Харківському інституті фінансів  Київського національного торговельно-економічного університету.

Зокрема у роботі секції «Соціально-гуманітарні проблеми розвитку українського суспільства» з доповіддю «Армія у системі сучасних соціальних відносин» виступили курсанти льотного факультету університету старший солдат Шашенков Д.М. та солдат Мельниченко В.В. (науковий керівник – професор кафедри філософії, доктор філософських наук, професор Панфілов О.Ю.). Актуальні проблеми формування правової культури і соціальної відповідальності військовослужбовців розкрив у своєму виступі молодший сержант Бойко А.В. (науковий керівник – професор кафедри філософії, кандидат філософських наук, професор Квіткін П.В.)

За активну участь у роботі конференції, науково обґрунтовані та логічно побудовані доповіді зазначені курсанти були нагороджені дипломами. Вітаємо курсантів-учасників конференції з їхніми значними досягненнями і бажаємо нових звершень у навчанні та науковій діяльності!

Попередній запис

Набуття практичних навичок воїнів – ракетників!

Наступний запис

Курс з виживання льотно – підйомного складу