Вивчаємо авіаційну англійську мову разом

Авіаційна англійська мова

Швидкий розвиток світової авіаційної індустрії зумовив необхідність мови-посередника для професійної комунікації авіаційних спеціалістів, які належать до різних мовних спільнот.

Ще у 1947 році Міжнародна організація цивільної авіації (ІСАО) постановила, що міжнародна радіотелефонна комунікація пілотів та авіадиспетчерів повинна відбуватися англійською мовою. Отже, авіаційну англійську мову розглядають як один з чинників безпеки польотів.

Існує тісний зв’язок і співпраця між цивільною та військовою авіацією, відповідно додатку 11 до Чикагської Конвенції “Обслуговування повітряного руху”, де встановлені положення, які стосуються координації дій поміж військовими повноважними органами та органами обслуговування повітряного руху (ОПР).

Тому, для якісної взаємодії військових льотчиків та диспетчерів з цивільними авіаційними фахівцями необхідно, щоб військові знали та використовували правила за якими здійснюються польоти цивільної авіації, а саме, володіли нормами та стандартами ІСАО в тому числі і авіаційною англійською мовою за стандартом даної організації.

Враховуючи вищезазначене, навчально-науковий центр мовної підготовки ХНУПС імені Івана Кожедуба пропонує всім бажаючим вдосконалити свій рівень авіаційної англійської мови, шляхом відпрацювання матеріалу.

Бажаємо успіхів у навчанні!

Самостійне вивчення англійської мови

Онлайн заняття

UNIT 1 UNIT 2 UNIT 3

Рік англійської мови в університеті