Новини

Безпрецедентна національна прем’єра – від авторів національного фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

17 квітня 2019 в клубі університету стартував «Фестиваль військового, патріотичного кіно в твоєму місті». В перший день фестивалю відбувся перегляд циклу публіцистично – документальних стрічок  «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ. Обличчя Передової», який складається із п’яти фільмів, режисерів  Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської.

Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – є національним іміджево-патріотичний проектом, унікальним за своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. Його автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко розповідають глядачам  більше ніж 70 історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону Повітряних Сил Збройних Сил України.

Це складне кіно, яке тримає глядачів в напруженні і примушує замислитись над долями людей, які воюють на передовій, над обличчями новітньої історії України. Важливість піднятих питань, детальна правда про те, як живуть і воюють бійці – демонструють глядачам необхідність поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя, в умовах реальних загроз власному життю та здоров’ю.

Кіно нікого не залишило в осторонь. Військовослужбовці університету отримали безцінну  можливість подивитись найталановитіше та найактуальніше, а й на головне вітчизняне документальне кіно, яке сприяє розвитку громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

Тож, чекаємо на наступний день фестивалю, який відбудеться завтра, 19   квітня  і на нове якісне документальне кіно.

Попередній запис

Харківські аерокосмічні читання - 2019

Наступний запис

Регіональна міжвузівська олімпіада з математики серед вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству оборони України та Міністерству внутрішніх справ України