Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини кафедри психології та педагогіки

Бібліотека – інформаційний центр сучасності

Бібліотека університету разом з кафедрою психології та педагогіки провели бібліотечно-бібліографічний урок «Бібліотека – інформаційний центр сучасності» в рамках навчальної дисципліни «Культурологічна робота в підрозділах Повітряних Сил».

Урок проводився викладачем кафедри психології та педагогіки підполковником Романом Зоркіним з курсантами льотного факультету, які навчаються за спеціалізацією «Виховна та соціально-психологічна робота у підрозділах на кораблях (за видами Збройних Сил)».

Курсанти на занятті ознайомилися з керівними документами щодо бібліотечної справи. Працівники бібліотеки детально розповіли про порядок обліку, перевірки, поповнення, вилучення та списання документів з фондів бібліотеки. По завершенні теоретичної частини заняття курсанти закріпили знання практичною роботою у програмному забезпеченні «УФД/Бібліотека» та на книжковому сканері.

Сподіваємось, що знання, отримані під час бібліотечно-бібліографічного уроку знадобляться майбутнім офіцерам під час проходження військової служби.

Попередній запис

Міський турнір зі стронгмену «Студентський Богатир Харкова»

Наступний запис

Тиждень педагогіки