Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини кафедри психології та педагогіки

Бібліотека – інформаційний центр сучасності

Бібліотека університету разом з кафедрою психології та педагогіки провели бібліотечно-бібліографічний урок «Бібліотека – інформаційний центр сучасності» в рамках навчальної дисципліни «Культурологічна робота в підрозділах Повітряних Сил».

Бібліотечно-бібліографічний урок проводився з курсантами льотного факультету, які навчаються за спеціалізацією «Виховна та соціально-психологічна робота у підрозділах на кораблях (за видами Збройних Сил)».

Працівники бібліотеки ознайомили курсантів з керівними документами щодо бібліотечної справи, загальними положеннями та основними завданнями діяльності бібліотек у Збройних Силах України. На протязі заняття були детально розглянуті питання щодо ведення сумарного та індивідуального обліку документів, перевірки бібліотечного фонду, вилучення та списання літератури у програмному забезпеченні «УФД/Бібліотека».

Викладач кафедри психології та педагогіки підполковник Роман Зоркін підкреслив, що набуті знання необхідні майбутнім заступникам командирів з морально-психологічного забезпечення для здійснення керівництва роботою бібліотек, забезпечення правильного комплектування, використання та збереження бібліотечних фондів в інтересах виховання особового складу.

Бібліотеки Збройних Сил України – це культурні та інтелектуальні центри, що є невід’ємною складовою частиною інформаційної системи держави.

Попередній запис

Запрошуємо на науковий семінар

Наступний запис

МІЖНАРОДНЕ ВІЙСЬКОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО СПРИЯЄ ЗМІЦНЕННЮ БОЙОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ АРМІЙ