Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Бібліотека університету в умовах цифрової культури: проблеми адаптації та подальшого розвитку

18 грудня 2018 року у бібліотеці університету відбувся традиційний плановий семінар–практикум «Бібліотека університету в умовах цифрової культури: проблеми адаптації та подальшого розвитку».

Семінар проходив у формі обговорення. Зокрема, було зазначено, що процес переходу на електронні технології і носії інформації йде прискореними темпами, що викликає необхідність суттєвих змін у діяльності бібліотек. Учасники семінару підкреслили, що бібліотека зможе ефективно функціонувати в електронному середовищі, коли вона постійно формуватиме у себе потужний електронний ресурс. Шлях до цього – оцифрування традиційних фондів та збір, накопичення і архівування сучасних документів, які створюються лише в електронній формі.

Підводячи підсумки, учасники семінару-практикуму зробили висновки, що бібліотека університету, не відмовляючись від традиційних форм роботи, переростає зі сховища творів друку в мультиресурсний, мультисервісний заклад, що забезпечує мультипотреби сучасного користувача.

Попередній запис

«Вічна пам'ять небесному соколу»

Наступний запис

Теоретичне перенавчання льотного складу університету на модернізовані вертольоти Ми-8МСБ-В на базі льотного факультету університету