Заходи бібліотекиНовини

БІЛЬ ДУШІ НАРОДУ

18 травня… Чорна стрічка обрамляє кримськотатарський прапор…Цей день назавжди увійшов в загальнодержавну історію як день скорботи і пам’яті жертв депортації, як приклад найбільшого злочину радянського тоталітарного режиму, вчиненого під час Другої світової війни.

В рамках тижня солідарності з кримськотатарським народом «СПІЛЬНА БІЛЬ. СПІЛЬНА ІСТОРІЯ» Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба підготував ряд тематичних заходів, присвячених роковинам геноциду кримськотатарського народу.

«БЕЗ ПРАВА НА БАТЬКІВЩИНУ» – під такою назвою бібліотека університету підготувала книжкову інсталяцію та тематичний вечір. Під час заходу фахівці бібліотеки ознайомили курсантів з матеріалами, які розповідають про спецоперацію військ НКВС, метою яких було примусове звільнення із рідних земель кримських татар. Особливу увагу було зосереджено на розвіюванні міфів та маніпулятивних технологій, які супроводжують реальний хід подій, а також на історичному зв’язку між депортацією 1944 року і «гібридною депортацією 2014 року».

Анексія Криму у березні 2014 року актуалізувала проблему боротьби кримських татар. Волелюбний народ знову став мішенню переслідувань та репресій. Ще зі здобуттям Україною незалежності й поверненням кримських татар на рідну землю між двома народами почало зароджуватися союзництво та стратегічне партнерство. І зараз, в умовах російської агресії, коли нас  об’єднує спільний ворог, ми  продовжуємо разом, пліч-о-пліч протистояти йому та захищати спільні цінності, бо це наша спільна біль та спільна історія!

КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА!

Попередній запис

Спортивне свято

Наступний запис

ВИШИВАНКА – ОДЯГ ВІЛЬНИХ!