Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Блискучий повітряний ас 30-х років ХХ століття

15 вересня у читальному залі бібліотеці університету відбувся тематичний вечір «Блискучий повітряний ас 30-х років ХХ століття», присвячений Грицевцю Сергію Івановичу.

Історія склалась так, що більш відомі імена льотчиків Другої світової війні. Але і до її початку гриміли імена асів, які вражали героїзмом подвигів та кількістю повітряних перемог. Одним з них був Сергій Іванович Грицевць – легендарний льотчик-винищувач, учасник громадянської війни в Іспанії та бойових дій на Халхін-Голі, перший в історії удостоєний звання двічі Герой Радянського Союзу.

Бібліотекарі Рибакова Наталія Володимирівна та Винник Наталія Валентинівна розповіли курсантам 1-го курсу льотного факультету про життєвий шлях та подвиги Грицевця С. І.

Під час проведення вечора були використанні аудіо- та відеоматеріали. Жвавий інтерес у курсантів викликали книжкова виставка, наочні матеріали та фотографії з особистого архіву Рибакової Н.В.

Родзинкою вечора став виступ соліста групи «Форсаж» Євгена Гльози з піснею «Я – льотчик».

Зустріч переросла у неформальне спілкування в ході якого курсанти висловили побажання продовжити цикл тематичних вечорів, присвячених іншим видатним льотчикам, як минулих часів, так і сьогодення.

 

Попередній запис

Спорт – це бадьорість духу, грація і пластика

Наступний запис

Курсанти-зенітники факультету ППО СВ прийняли участь у тактико-спеціальних заняттях на полігоні