Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Богдан Хмельницький – фундатор української державності

В бібліотеці університету відбувся тематичний вечір «Богдан Хмельницький – фундатор української державності» з циклу «Гетьмани України». Богдан Хмельницький – досвідчений полководець, талановитий дипломат та видатний державний діяч, який сформулював ідею створення незалежної Української держави.

На тематичний вечір були запрошені курсанти віськового коледжу, до уваги яких був представлений документальний фільм “Україна: забута історія. Богдан Хмельницький. Особиста справа гетьмана”. Величною у своїх помислах та діях, складною, але одночасно простою, доброзичливою та невибагливою людиною, яка була не позбавлена вад притаманних більшості смертних постав перед присутніми справжній син свого народу, засновник Української козацької держави, гетьман Війська Запорозького.

Також присутні ознайомились з книжковою виставкою на якій експонувалась література, присвячена долі видатного українського гетьмана, історії України та українського війська.

Від часів правління Богдана Хмельницького в ментальності нашого народу назавжди утверджується стремління до самостійного життя, яке стало підвалиною визвольних змагань протягом наступних століть.

Попередній запис

Іл-76. Обірвані життя

Наступний запис

День кафедри льотної експлуатації і бойового застосування вертольотів