Новини

“Богунці” в гостях у “Кожедубівців”

В університеті велика увага приділяється проведенню заходів військово-патріотичного виховання та професійної орієнтації з молоддю. Протягом  останніх років ця робота дуже активно проводиться з учнями ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та Київського військового ліцею імені Івана Богуна, як з найбільш підготовленими кандидатами для вступу у вищі військові навчальні заклади. Так, наприкінці тижня в черговий раз університет приймав у себе юних “Богунців”.

Протягом чотирьох днів кращі фахівці нашого вишу ознайомлювали юнаків випускного курсу ліцею з навчально-матеріальною базою університету, зі зразками озброєння та військової техніки, розповіли про умови вступу та за якими спеціальностями проводиться підготовка курсантів. На факультетах ліцеїсти ознайомилися з провідними кафедрами та особливостями підготовки курсантів за спеціальностями. Найбільше юнаків зацікавили сучасні навчально-тренувальні комплекси та зразки озброєння і військової техніки, на яких виконуючи різні завдання, кожен ліцеїст зміг уявити себе справжнім військовим спеціалістом. “Саме відчуття першого, хоч і імітаційного польоту, зачаровує і викликає бажання обрати професію військового льотчика”, – зазначив ліцеїст Данило Гончаренко.

Дуже позитивні враження у ліцеїстів залишились після відвідування музеїв університету, які відіграють одну з провідних ролей у вихованні курсантів – майбутніх офіцерів. В атмосферу величі музичної історії Харківщини юнаків своїми розповідями ввів завідувач музею музики “Обереги музичної Харківщини” Юрій Щербінін, а його колега завідувач музею університету Олег Шаповал розповів ліцеїстам про історію, традиції, відомих випускників та досягнення нашого університету. Велике задоволення юні гості отримали від проведення провідними викладачами кафедри філософії екскурсій по Харкову та під час відвідування Національного меморіального комплексу “Висота імені маршала І.С.Конєва”.

Свої лідерські та бійцівські якості “Богунці” малши змогу показати під час участі у дружніх спортивних змаганнях, на які були запрошені однолітки з ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою “Патріот” Харківської обласної ради та курсанти перших курсів університету.

Ліцеїсти залишилися вдячними керівництву університету за гостинність і корисно проведений час, сподіваючись, що це допоможе їм визначитись з вибором майбутнього життєвого шляху. Покидаючи стіни Харківського національноого університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба багато юнаків не приховували свого захоплення від перебування у стінах нашого навчального закладу та свого бажання у майбутньому здобувати офіцерський чин саме тут.

Ми чекаємо на Вас майбутні “Кожедубівці!”

Попередній запис

Науковому центру Повітряних Сил Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – 10 років!

Наступний запис

Тактико-стройові заняття – крок до майстерності!