НовиниНовини кафедри психології та педагогікиШкола лідерства

Будь впевнений!

15 лютого на кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пройшло під гаслом «Будь впевнений!». Саме таку тему обговорювали учасники заняття у «Школі лідерства».

З’ясувалось, що для багатьох «лідерство» та «впевненість» – майже синоніми. Лідер повинен бути впевненим в собі, своїх діях, у своїх послідовниках.

Але що означає бути впевненим? Чи так вже легко бути впевненим? Що необхідно для того, щоб всі побачили в тобі впевнену людину і готові були довіритися?

Ці питання стали основними для тренінгового заняття з майбутніми офіцерами. Під час тренінгу учасники оцінили свою впевненість, обговорили як емоційний стан впливає на впевненість. Невеликий експеримент продемонстрував як пози та жести видають невпевненість. А ще дійшли висновку, що особливо наочно впевненість перевіряється в незвичних,  нестандартних ситуаціях. Саме тому, кожний учасник отримав нестандартне завдання, яке повинен був виконати одразу в аудиторії.

Не сумніваємось, що курсанти після тренінгу ще з більшою впевненістю повернуться до виконання своїх навчально-службових завдань!

Попередній запис

В університеті розпочались навчальні збори з офіцерами - кандидатами на навчання у Національному університеті оборони України

Наступний запис

ІIІ Всеукраїнський студентський турнір з філософії