Індивідуальні новини ППО СВ

Будні мобільних тренувальних груп факультету ППО СВ

В грудні 2016 – січні 2017 року на у зенітних підрозділах Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України, які виконують бойові завдання в зоні проведення АТО, працювали мобільні тренувальні групи факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
Тренування підрозділів здійснювалося з метою якісної підготовки розрахунків бойових машин «Оса-АКМ» та зенітних установок ЗУ-23. Викладачі та офіцери НТК факультету ділилися з військовослужбовцями зенітних підрозділів знаннями щодо бойової роботи та тактики застосування зенітного озброєння протиповітряної оборони Сухопутних військ, базуючись на аналізі застосування цієї зброї під час активних бойових дій.
Під час тренування військовослужбовці набули нових знань та навичок у підготовці бойових машин та зенітних установок до бою та безпосереднього застосування їх при відбитті нападу повітряного противника.
Водночас, вчителі майбутніх вартових неба вдосконалювали уміння та навички з ведення протиповітряного бою і оцінки його результатів в умовах проведення АТО.

Попередній запис

Ввічливість – окраса людської душі

Наступний запис

ІV щорічна презентація вищих навчальних закладів