Кроссфіт (Crossfit)НовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

ЧЕМПІОНАТ УНІВЕРСИТЕТУ ІЗ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА «CROSSFIT MILITARY BURST»

Питання боєготовності і обороноздатності відіграють ключову роль   в суспільно-політичному житті нашої країни. З огляду на це фізичне виховання особового складу розглядається як комплексна система, спрямована на підготовку здорового, фізично розвинутого і психологічно стійкого військовослужбовця, здатного вирішувати завдання військово-професійної діяльності. Кроссфіт, як програма посиленої спортивної підготовки, в цьому контексті, вже довів свою ефективність. Багато спеціалістів вважають, що саме кроссфіт з його різноманітними навантаженнями позитивно впливає на рівень фізичної підготовленості військовослужбовців, підсилює їхню мотивацію до фізкультурно-спортивної діяльності, сприяє оволодінню навичками і вміннями самостійного тренування, а головне – веденню здорового способу життя.

Так, днями у Харківському національному університеті імені Івана Кожедуба відбувся чемпіонат із функціонального багатоборства «Crossfit Military Burst». 

В запеклій боротьбі серед факультетів вишу призові місця визначилися наступним чином:

  • ІІІ місце – льотний факультет;
  • ІІ місце – інженерно-авіаційний  факультет.
  • І, безумовно, в змаганнях переміг сильніший –  І місце посіла команда факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації.

Приємно відзначити азарт, прагнення до першості всіх учасників цього цікавого та, разом з тим, нелегкого спорту і побажати їм міцного спортивного здоров’я та подальших перемог!

Попередній запис

Проведення відбіркових етапів ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Наступний запис

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ СПОРТ ЗАВЖДИ В ПОШАНІ