НовиниНовини спортивного життя ХНУПС

Обласні щорічні змагання серед студентів ВНЗ з кікбоксінгу

17 та 18 березня 2018 року у спортивному комплексі Харківського Національного університету будівництва та архітектури відбулися обласні щорічні змагання серед студентів ВНЗ з кікбоксінгу W.P.K.A.

За відсутності бійців основного складу збірної команди університету (які готуються до Першості Збройних Сил України з рукопашного бою) спортивну честь нашого навчального закладу представляли честолюбні дублери. Завданням кожного з них було спробувати свої сили на «великому ринзі». До речі, на цих змаганнях, серед суперників було чимало майстрів спорту України, чемпіонів та призерів першості України та Харківської області. Команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба змогла нав’язати конкурентну боротьбу лідерам змагань. Особисті вольові якості проявили курсанти, які посіли призові місця: Писаренко Максим (2 місце), Фількін Роман (3 місце), Мураховський Олександр (3 місце) та Сапрунов Валерій (3 місце).

Необхідно відзначити дебют на змаганнях поза межами університету курсантів Назаренко Світлани, Гучіані Арсена, Ліпчука Віктора та побажати їм майбутніх спортивних перемог.

Бажаємо всім міцного спортивного здоров’я та подальших перемог!

Попередній запис

Першість Харківського національного університету Повітряних Сил з плавання серед постійного та перемінного складу

Наступний запис

А ви готові до публічного виступу?