Міні-футболНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Чемпіонат Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з футзалу

З 26 лютого по 1 березня 2019 року на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вісім військових вишів України змагалися за призові місця у чемпіонаті Збройних Сил України з футзалу.

На протязі всього чемпіонату на майданчику точилась запекла боротьба, інтрига була присутня до останнього туру, де у надпринциповому матчі зійшлись вічні суперники – команди Харківського національного університету Повітряних Сил та Національної академії Сухопутних військ, після якої місця у змаганнях були розподілені наступним чином: І місце – посів Харківській національний університет Повітряних Сил; ІІ місце –Житомирський військовий інститут (м. Житомир) і ІІІ місце – Національна академія Сухопутних військ (м. Львів).

Щирі вітання учасникам турніру висловив директор департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики генерал – майор Микола Садовський, який вручив кубки та медалі переможцям чемпіонату.

Слід звернути окрему увагу на високий рівень організації турніру, який було відмічено представниками та учасниками змагань, побажати усім командам продовжувати жити футболом, а також міцного спортивного здоров’я і подальших перемог.

Попередній запис

Сержант в Українській армії – це не просто звання, це професія та стиль життя!

Наступний запис

Перший випуск курсів авіаційної англійської мови за стандартами ІСАО