НовиниНовини ВКСС

Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки

9 квітня 2019 року за  базі Національної академії Національної гвардії Україні відбувся фестиваль форум-театрів “Гендер – в дії!” в реалізації проекту “через рівність та порозуміння  до захисту і безпеки” за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Методика форум-театрів полягала у тому, що група непрофесійних акторів за допомогою різних технік готувала коротку виставу про соціальні права людини. На даному заході було винесено одну із проблем сьогодення – це “Гендерна рівність”, а саме: склався стереотип, що жінка – це берегиня домівки, домогосподарка, але це не зовсім так, жінки волонтери, військовослужбовці за останній час  довели, що можуть виконувати обов’язки і долати перешкоди нарівні з чоловіками.

В даному заході між собою змагалися вищі навчальні заклади Харкова: Харківська гуманітарно-педагогічна академія Харківської обласної ради, Національний університет цивільного захисту України, Харківський національний медичний університет та Харківський коледж текстилю і дизайну, Харківський державний університет харчування та торгівлі, Національна академія Національної гвардії України, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Виступи кожного навчального закладу були дуже різні. Хтось висвітлив дану проблему спираючись на історичні факти, інші підійшли до даного питання з гумором.

Кожна команда була нагороджена номінаціями та окремими Дипломами 3 ступенів.

Найвищу нагороду 1 ступеня розділили Національна академія Національної Гвардії та Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Також окремо Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба було відзначено номінацією “Про гендер-креативно”.

Попередній запис

До зірок через труднощі

Наступний запис

XV міжнародна наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба