Новини

Чергова ротація курсантів-перекладачів університету із завданням впоралася на “відмінно”

На даний час в українському війську триває інтенсивне реформування системи підготовки відповідно до сучасних норм провідних країн НАТО. Яскравим свідченням ефективної взаємодії між Збройними Силам нашої країни та арміями країн Альянсу є багатонаціональна тренувальна група «Україна» (англ. – Joint Multinational Training Group-Ukraine), діяльність якої полягає у покращенні заходів підготовки  підрозділів Збройних Сил України відповідно до стандартів та принципів наших західних колег. Поетапне навчання здійснюється на ротаційній основі за безпосередньої участі підрозділів та інструкторів від збройних сил країн-партнерів (США, Канади, Великобританії, Данії, Литви та Польщі) у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, де вони навчають військовослужбовців Збройних Сил та Національної гвардії України.

З самого початку навчань офіцери та курсанти університету, задіяні у налагоджені лінгвістичного забезпечення між військовими – у якості перекладачів. Робота перекладача – це нові знайомства, постійне спілкування з цікавими та професійними військовими, можливість брати безпосередню участь на заняттях у класах, на польових тренуваннях та брифінгах. Знання, практичні навички та вміння майбутніх офіцерів у цей складний час як ніколи потрібні українській державі. Крім того, курсанти останньої ротації були задіяні як перекладачі в українсько-американському командно-штабному навчанні “Rapid Trident-2017” (цього року у навчанні прийняли участь близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу).

Інструктори тренувальної групи JMTG-U та Міжнародного центру миротворчості та безпеки (с. Старичі, Львівська обл.), підбиваючи підсумки, зазначили: «Із завданнями курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил справились на «відмінно», про що свідчать отримані сертифікати та телеграми з подякою на ім’я начальника університету.

Попередній запис

Відбулося засідання Вченої ради університету

Наступний запис

Молодь читає – Харківщина процвітає