НовиниНовини наукової діяльності

Чотирнадцята наукова конференція курсантів та студентів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Протягом 3-4 травня 2018 року в університеті відбулася ХІV наукова конференція курсантів та студентів, яка щороку стає визначною подією у житті навчального закладу.

В ході роботи 12 секцій та 21 підсекції конференції, які працювали на факультетах та кафедрах університету, було представлено 535 наукових доповідей, частина з них були представлені англійською мовою.

На конференції були обговорені наукові напрямки удосконалення елементів озброєння і військової техніки, новітні методи підготовки молодих фахівців з урахуванням досвіду проведення антитерористичної та миротворчих операцій; шляхи отримання курсантами та студентами університету практичних навичок при модернізації навчально-матеріальної бази кафедр університету, створення стендів, тренажерів, програмних комплексів тощо.

На кафедрі іноземних мов Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за доброю традицією була проведена робота підсекції конференції – Мала курсантська конференція. На підсекції курсанти виступили з доповідями англійською мовою на тему “Famous Inventions which influenced the world”.

У роботі конференції прийняли участь більше 600 курсантів та студентів, 230 наукових і науково-педагогічних працівників факультетів, кафедр та наукового центру Повітряних Сил університету.

Щорічна конференція курсантів та студентів університету спонукає учасників активної роботи наукових товариств, розробки інноваційних проектів, вихід до європейської наукової спільноти з нестандартними рішеннями актуальних наукових задач.

При підведенні підсумків проведення конференції кращі доповідачі були заохочені командуванням університету та отримали почесні грамоти.

Бажаємо курсантам та студентам університету активніше залучатися до роботи в наукових гуртках, плідної роботи та творчого натхнення!

Попередній запис

Дебют кожедубівців на всеукраїнській олімпіаді з англійської мови

Наступний запис

Артилерія – еволюція розвитку