НовиниНовини наукової діяльності

Чотирнадцята наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

12 квітня 2018 року завершила свою роботу наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба “Новітні технології – для захисту повітряного простору”.

Конференція, що проходила протягом 11-12 квітня 2018 року, зібрала понад 969 учасників та представників більш ніж 58 організацій, вищих навчальних закладів, наукових установ та підприємств.

У представлених на конференції роботах було розглянуто актуальні питання щодо застосування новітніх технологій у сучасній військовій техніці, запропоновані нові рішення та нестандартні підходи до вирішення актуальних питань.

Участь в роботі наукової конференції широкого кола досвідчених вчених та практиків провідних науково-дослідних установ та вищих військових навчальних закладів України дозволить виробити спільні підходи у вирішенні існуючих проблемних питань підготовки, застосування та всебічного забезпечення військ (сил), визначити пріоритетні напрями подальшого розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України.

На основі рішень та пропозицій, прийнятих на засіданнях секцій, рішенням конференції уточнені основні завдання з науки і науково-технічної діяльності університету на 2018 рік.

На підведенні підсумків відбулося урочисте нагородження найактивніших учасників конференції.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей!

Попередній запис

Чотирнадцята наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Наступний запис

Проведення тактико-спеціальних занять з курсантами випускних курсів