НовиниНовини наукової діяльності

Чотирнадцята наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

11 квітня 2018 року розпочала роботу Чотирнадцята наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба «Новітні технології – для захисту повітряного простору».

Програмний комітет конференції очолив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Дроздов Сергій Семенович. До керівництва роботою секцій були залучені представники Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил України.

В ході першого дня роботи було проведено пленарне засідання та засідання 23 секцій, на яких учасники змогли доповісти результати досліджень в сфері забезпечення управління військами в сучасних війнах і конфліктах та при виконанні завдань антитерористичної операції, поділитися перспективними напрямками в розвитку та підтриманні в належному стані озброєння та військової техніки, авіаційної техніки, тилового та оперативного забезпечення, соціально-гуманітарних проблем національної безпеки тощо.

Учасники конференції ознайомились з виставкою наукових досягнень та навчально-матеріальною базою університету. Перспективні наукові розробки університету високо оцінені учасниками конференції, що свідчить про високий науковий потенціал фахівців Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Поєднання теоретичних знань та практичного досвіду – запорука ефективності Збройних Сил України!

Попередній запис

Світле Христове Воскресіння

Наступний запис

Чотирнадцята наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба