Індивідуальні новини ЛФ

Cоборність рідної землі – основа нації й держави

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення. Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній  державі.

Саме під такими гаслами відбувся круглий стіл присвячений 100-літтю соборності України в якому активну участь взяли курсанти льотного факультету.

Під час виступів присутніх було зазначено, що сучасна російсько-українська війна для українців є продовженням столітньої боротьби за державну незалежність. В ході цієї війни українські військові, так само, як і їхні попередники 100 років тому, відстоюють не лише незалежність, а й соборність України. В лавах Збройних сил України  за цілісність нашої держави борються вояки, що походять з усіх її куточків.

100-ліття соборності України є приводом нагадати про єдність і неподільність українських земель, що окуповані Крим, Донеччина та Луганщина – це Україна.

Попередній запис

Давній волі дзвін

Наступний запис

Іван Сірко: міфи, легенди, правда