НовиниНовини творчої діяльності

Даруйте Жінці щастя і любов…

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас прекрасне свято представниць кращої половини людства – Міжнародний жіночий день 8 березня. Це свято завжди асоціюється з весною, ніжністю, красою та теплом, але найбільше – з жіночою красою та витонченістю.

Вже перші акорди військового оркестру наповнили затишний зал клуба Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відчуттям святкового драйву та чудового настрою.

Урочисту частину святкового концерту відкрив ТВО начальника ХНУПС Микола Коваленко. У своєму зверненні до прекрасної половини він побажав жінкам весняного настрою, душевного тепла, сімейного щастя та подякував за багаторічну,  плідну працю та високий професійний рівень.

Програма концерту була динамічною та вишуканою. Щирість та виразність творчих номерів захоплювали слухачів музичними барвами та витонченими художніми емоціями. В залі панувала атмосфера весни, краси, кохання. Усі присутні отримали величезне задоволення від концерту та бурхливими оплесками і оваціями подякували артистам.

Тож , « Даруйте Жінці щастя і любов,

І хай вона всміхнеться знов і знов!

Нехай в душі Жінок завжди цвіте весна,

Мов всесвіт, Жінка – загадкова й чарівна!»

Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності і кохання!

Попередній запис

Чемпіонат Харківської області серед юніорів 1998 року народження з армспорту

Наступний запис

З Шевченком у серці