Дебатний клубНовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Дебати – інтелектуальний спір.

21 жовтня на кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулося засідання дебатного клубу.

Приємно відзначити, що дебатний клуб заснований на самоорганізації та особистій активності курсантів. Цього разу в спорі брали участь курсанти 135 та 145 навчальної групи. Керував інтелектуальним спором курсант 145 навчальної групи  Владислав Толкачов.

Представники парламенту та опозиції обговорювали питання шкідливих звичок в підрозділах та можливі шляхи боротьби з ними.

Вкотре курсанти довели, що дебати парламентського формату – ідеальний механізм саморозвитку. Постійні учасники клубу продемонстрували новачкам (курсантам 115 навчальної групи), що гра дає можливість правильно вести спір, швидко будувати лінію аргументації та спростовувати аргументи опонентів, виступати перед аудиторією. Це ті soft skills, набуття яких є важливим для сучасних військовослужбовців.

Отже, наступного разу очікуємо активної участі не тільки гуру дебатів, а й першокурсників. Приходьте сперечатися грамотно!

Попередній запис

Відкритий діалог начальника університету з випускниками льотного факультету

Наступний запис

Ad fontes!