НовиниНовини кафедри іноземних мовНовини післядипломної освіти

Дебют кожедубівців на всеукраїнській олімпіаді з англійської мови

Нещодавно  відбувся другий тур всеукраїнської олімпіади з англійської мови для студентів немовних спеціальностей.

Право проводити цей захід виборов національний університет «Львівська політехніка», один з найпотужніших вищів технічного профілю.

Цього року наші курсанти уперше долучилися до змагань з іноземної мови такого рівня, але незважаючи на брак досвіду, гідно представили наш славний університет. Старший сержант Тамір Калімулін  факультету радіотехнічних військ та солдат льотного факультету Юрій Адаменко  продемонстрували не тільки гарне знання англійської мови, почуття відповідальності, уміння концентруватися на поставленому завданні, але і чудове володіння рідною мовою,що було високо оцінено приймаючою стороною. В рейтингу 135 вищів-учасників ми посіли 44-ту сходинку, та стали кращими серед усіх інших ВВНЗ!

Сподіваємося, що наступного року наш командний результат покращиться, бо ми вміємо вчитися, робити висновки, і завжди готові до чесних змагань.

Попередній запис

Участь курсантів факультету зенітних ракетних військ у ХІV наукової конференції курсантів та студентів Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Наступний запис

Чотирнадцята наукова конференція курсантів та студентів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба