Новини

День авіації України в університеті

Славетна історія університету нерозривно пов’язана з військовою авіацією, фахівці якої своїми героїчними здобутками та самовідданою працею здобули любов українського народу та світове визнання. Тому невипадково, що 26 серпня 2018 року на спортивному комплексі ХНУПС традиційно відбулося спортивно-театралізоване свято з нагоди Дня авіації України.

У заходах прийняли участь військовослужбовці університету, члени їх сімей, почесні гості та студенти інших вищих навчальних закладів міста.

На святково вбраному спортивному майданчику високий рівень фізичної підготовленості продемонстрували вихованці збірної університету з рукопашного бою, чемпіонка Збройних Сил України з «Гвардійського ривку» Інна Седньова та курсанти 2-х курсів під час показових виступів на гімнастичному колесі.

Свою майстерність та спритність під час свята показали вихованці Харківської молодіжної федерації черлідінгу, учасники Харківської команди з управління безпілотними літальними апаратами «Dron Rasing», чемпіони України зі стріт-воркауту команда «Barstylers», вихованці обласної федерації стрибків на акробатичних доріжках.

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали виступ представників дресирувального центру охоронної фірми «БРІГ», а справжній святковий настрій всім присутнім дарували Заслужений артист України Олексій Гавінський та вокальний ансамбль «Форсаж».

Завершилося свято матчем принципових суперників в рамках Всеукраїнського чемпіонату ліги АТО між збірною командою Харківського національного університету Повітряних Сил і Харківського інституту танкових військ, та збірною командою Національної гвардії України з міста Дніпро, в якому з рахунком 2:0 впевнено перемогли наші спортсмени.

Вітаємо всіх з Днем авіації України!

Попередній запис

День народження незалежної та суверенної України – свято всіх справжніх українців

Наступний запис

Наймолодші «кожедубівці» отримали зброю