Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини ЗРВНовини кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління ЗРК та системами зенітних ракетних військ

День кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління ЗРК та системами ЗРВ

4 жовтня 2017 року за участю бібліотеки університету був проведений День кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ, присвячений Дню створення кафедри.

Курсанти факультету зенітних ракетних військ під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри розглянули історію створення та основні здобутки кафедри.

Про основні напрямки роботи та досягнення кафедри доповів начальник кафедри кандидат технічних наук старший науковий співробітник, доцент полковник Ігор Сачук.

Заслужений працівник освіти України кандидат технічних наук професор Валерій Бурцев розповів присутнім про історію створення спеціалізації підготовки “Радіоелектронні засоби інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами Повітряних Сил” від моменту створення перших засобів автоматизації управління вогневими засобами ЗРВ до сучасного стану розвитку озброєння ЗРВ.

Кандидат технічних наук майор Анатолій Дудуш пояснив курсантам молодших курсів поняття інформаційного забезпечення і управління та їх роль у виконанні завдань зенітними ракетними військами, зокрема, у районі проведення антитерористичної операції.

Презентацію навчальної літератури та бібліографічний огляд посібників провела бібліотекар Олена Бунчак.

У поточному році кафедра підготувала переможця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт курсанта Сергія Рассоху та фіналіста цього ж конкурсу – курсанта Юрія Головчака, зайняла ІІІ місце у конкурсі на “Кращий сучасний активний метод навчання” та ІІІ місце у номінації “Кращий навчальний підручник (посібник) з військово-спеціальних дисциплін”. У Всеармійському конкурсі “Кращий винахід року” представники кафедри вибороли Диплом ІІ ступеню у номінації “Техніка зв’язку” і Диплом І ступнею у номінації “Медицина” та вперше залучили до винахідницької діяльності курсантів старших курсів факультету зенітних ракетних військ.

Здобутки кафедри є стимулом та запорукою подальшого успішного оволодіння професією військового!

Попередній запис

Другий рік військової підготовки: до фахових знань майбутнього офіцера!

Наступний запис

The Great Moments of Columbus