Новини

День народження незалежної та суверенної України – свято всіх справжніх українців

У Харківському національному університеті Повітряних Сил Імені Івана Кожедуба відбулися урочисті заходи з нагоди державного свята – 27–ї річниці незалежності України. Військовослужбовців, ветеранів та працівників Збройних Сил України у затишній глядацькій залі клубу університету привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу – першого заступника начальника університету полковник Андрій Бережний. Хвилиною мовчання під час зборів присутні вшанували пам’ять Героїв, які загинули на території Луганської та Донецької областей, відстоюючи незалежність та суверенітет України. Військовослужбовці отримали чергові військові звання, кращих воїнів та працівників Збройних Сил України було заохочено почесними відзнаками, грамотами та подяками від Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, органів державної та місцевої влади. І справжнім подарунком для всіх присутніх став святковий концерт за участю художніх колективів Харківщини. У вщент заповненій глядацькій залі клубу університету присутні бурхливими оплесками зустріли творчі колективи Дергачівського районного будинку культури, які подарували глядачам яскраву концертну програму та святковий настрій. Зі сцени прозвучали українські народні, фольклорні та сучасні пісні, артисти продемонстрували танцювальні номери та створили справжню атмосферу душевного свята.

І вже за доброю традицією військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил Імені Івана Кожедуба взяли активну участь в урочистому покладанні квітів до Монументу Незалежності України на площі Конституції з нагоди Дня незалежності України. Традиційна участь наших військовослужбовців на загальноміських та обласних заходах є свідченням того, що армія завжди з народом. І це природньо. На церемонії також були присутні представники обласної , міської влади, ветерани операції об’єднаних сил, діячі культури, спорту, науки, діти та іноземні делегації. Всі присутні вишикувалися в живу чергу, щоб покласти на сходинки постаменту живі квіти та вшанувати День народження нашої незалежної, суверенної держави.

Слава українцям, які здійснили віковічну мрію багатьох поколінь українського народу, вибороли незалежність та продовжують відстоювати територіальну цілісність України на східних рубежах нашої держави! Слава Україні! Героям Слава!

Попередній запис

Хай квітне щаслива моя Україна!

Наступний запис

День авіації України в університеті