Новини

День Повітряних Сил Збройних Сил України в університеті

У гостинній глядацькій залі клубу університету відбулися урочистості за участю військовослужбовців Харківського гарнізону з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України.

Зі святом захисників неба Вітчизни привітали представники Харківської обласної державної організації, місцевих органів самоврядування, керівники військових частин гарнізону та підприємств оборонної галузі, волонтери та ветерани.

Кращі військовослужбовці були відомчими відзнаками, грамотами та подяками.

Військовослужбовці військових частин Повітряних Сил Харківського гарнізону роблять вагомий внесок у справу захисту повітряного простору нашої держави, цілодобово несуть бойове чергування, виконують завдання по захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави у районі проведення ООС пліч-о-пліч з побратимами Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ України. Викладачі та курсанти провідного вишу Збройних Сил України докладають максимум зусиль, щоб гідно продовжувати славетні переможні бойові традиції українського війська, ратні традиції захисників неба Батьківщини, надійно захищати повітряні рубежі України, – зазначив у своєму виступі тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу університету полковник Андрій Бережний.

Хвилиною мовчання під час зборів присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули на території Луганської та Донецької областей, відстоюючи незалежність та суверенітет України.

Із професійним святом вартових неба святковою концертною програмою привітали артисти Національного президентського оркестру, під час якої для військовослужбовців, ветеранів та чисельних гостей професійного свята пролунали українські народні та сучасні пісні, шедеври світової музики та відомі музичні композиції в сучасній обробці.

Концертна програма Національного президентського оркестру стала яскравою і незабутньою подією в культурному житті Харківського гарнізону, – зауважив заступник начальника Харківського гарнізону з виховної роботи полковник В’ячеслав Лук’яненко. Завдяки плідній, тісній співпраці та підтримці, зокрема з боку директора департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України  генерал-майора Миколи Садовського, ми маємо можливість вже не вперше насолоджуватись професійними, яскраво емоційними виступами цього колективу, які роблять  вагомий внесок у національно-патріотичне та духовне виховання військовослужбовців.

Бурхливими оплесками супроводжувалися твори у виконанні заслуженої артистки України Ірини Кулик та солістів оркестру Анатолія Юрченка, Сергія Гурця та Вікторії Осадчук.

З початку літа ми провели багато концертних виступів в Донецькій та Луганській областях – розповідає  директор Національного президентського оркестру заслужений діяч мистецтв Іван Москаленко. Вчора нас тепло вітали воїни Чугуївського гарнізону, сьогодні ми дуже раді тій гостинній зустрічі та  міцній підтримці нас з боку харків’ян – захисників неба України, разом з якими ми відзначаємо їх професійне свято.

Вітаємо захисників неба Батьківщини зі святом!

Попередній запис

Блиск сріблястих крил

Наступний запис

Європейська делегація авіаційних журналістів відвідала навчальну авіаційну бригаду міста Чугуєва