Новини

День працівників освіти в університеті

4 жовтня в глядацькій залі клубу університету відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
Освітян університету привітав заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв та заступник начальника університету полковник Микола Коваленко.
– Сьогодні педагоги передають молодим поколінням не лише знання, а й бойовий досвід та життєву мудрість. Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, яке потребує таланту, наполегливості, відповідальності та самопожертви. Складно уявити без працівників освіти розвиток людства, адже така професія і така праця – одна з найпочесних та найважливіших, – зазначив генерал-лейтенант Павло Зуєв.
Кращі військовослужбовці та працівники Збройних Сил України нашого університету напередодні професійного свята отримали відзнаки від командувача Повітряних Сил Збройних Сил України та нагороди від начальника університету.
А на завершення урочистостей наших освітян та всіх присутніх на святі привітали концертною програмою творчі колективи університету, заслужені артисти України Євгенія Костенко та Олексій Гавінський, які музичними творами подякували всім викладачам за їх невтомну працю, великий талант та покликання сіяти мудрість і знання.

Попередній запис

Круглий стіл «Лідерство як складова професійної компетентності майбутнього військового фахівця»

Наступний запис

Події тижня педагогіки у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба