Новини

День працівників освіти в університеті

В університеті відбулися урочистості з нагоди професійного свята всіх трудівників освітянської ниви – Дня працівників освіти.

Це свято символізує всенародне визнання та вдячність учителям, викладачам, професорам за їхню самовіддану, подвижницьку працю, теплоту сердець, що дарується молодому поколінню.

Невід’ємною частиною тих, хто причетний до цього свята є науково-педагогічні працівники нашого вишу, які є взірцем професіоналізму, зразкового виконання службових обов’язків, відповідального ставлення до свого покликання, завдяки яким наш університет є провідним військово-навчальним та науковим закладом України.

В оновленій сучасній глядацькій залі клубу університету під час урочистих заходів кращі освітяни вишу були відзначені відзнаками, грамотами та подяками від начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, голови Харківської обласної державної адміністрації, начальника університету.

Церемонію святкування професійного свята продовжив неперевершений виступ Національного президентського оркестру. В програмі колективу пролунали українські класичні композиції, патріотичні пісні, популярні твори в сучасній обробці.

– Ми дарували свою творчість майже у всіх куточках країни, у військових частинах та підрозділах Збройних Сил України та інших військових формувань, але насамперед дійсно вражає та атмосфера, яка панує на концертах в Харківському національному університеті Повітряних Сил, – зазначив директор оркестру, заслужений діяч мистецтв України Іван Москаленко.

Попередній запис

Нехай земля буде небом для них…

Наступний запис

«Першокурсник - 2017»