НовиниНовини освітньої діяльності

День відкритих дверей

Напередодні 87 річниці з дня створення Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно провів День відкритих дверей. Провідний навчальний заклад гостинно прийняв старшокласників середніх навчальних закладів, які мають наміри у майбутньому отримати військову освіту.

Бажання відвідати цей навчальний заклад виявило майже 400 осіб. Серед гостей були вихованці Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та учні випускних класів середніх шкіл Харківщини та інших куточків України. Офіцери університету ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою нашого вишу, розповіли про умови вступу та за якими спеціальностями проводиться підготовка курсантів.

Окрім цього для гостей провели екскурсію по спеціалізованим навчальним класам, де курсанти вивчають будову авіаційних двигунів, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі-8МТВ та літака Л-39 «Альбатрос».

В свою чергу начальники кафедр розповіли про особливості підготовки курсантів за тією чи іншою спеціальностям. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з викладачами та курсантами, які навчаються в університеті, дізнатись з “перших вуст” про навчання та курсантське життя, як воно є.

Також гості оглянули казармені приміщення, їдальню та заклади для культурного і фізичного розвитку курсантів. Під час екскурсії по музею університету юнаків та дівчат ознайомили з історію створення та формуванням нашого славетного навчального закладу.

Попередній запис

З Днем народження, тебе – рідний університет!

Наступний запис

Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017