Новини

День відкритих дверей

24 січня 2020 року, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно провів “День відкритих дверей”. Університет гостинно прийняв випускників ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, старшокласників та випускників середніх навчальних закладів, які мають наміри у майбутньому отримати військову освіту.

Бажання відвідати наш навчальний заклад виявило близько 570 осіб. Серед гостей були вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Чернігівського ліцею, Ліцею “Патріот”, Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», Авіаційного навчального кадетського центру імені Данила Дідіка та учні випускних класів міста Києва, Дніпра, Полтави, Миргороду, Сум, Івано-Франківська, Винниці, Львову, Миколаєва, Харкова та області, та інших регіонів України.

Була приділена особлива увага по доведенню переліку конкурсних предметів для реєстрації та складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, умов вступу та вступних випробувань, які мають складати вступники до нашого вишу.

Керівництво університету та факультетів, науково-педагогічні працівники університету ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою нашого вишу, та спеціальностями за якими проводиться підготовка курсантів.

Всі бажаючі мали змогу поспілкуватись безпосередньо з викладачами та курсантами, які навчаються в університеті, дізнатись з “перших вуст” про навчання та курсантське життя, як воно є.

Також гості оглянули казармені приміщення, їдальню, заклади для культурного і фізичного розвитку курсантів. Під час екскурсії по музею університету юнаків та дівчат ознайомили з історію створення та формуванням нашого славетного навчального закладу.

Окрім цього для гостей провели екскурсії по спеціалізованим навчальним класам, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі-8МТВ та літака Л-39 «Альбатрос», ПЗРК Ігла, ЗРК Бук, Лазертег, продемонстрували новітні засоби АСУ та зв’язку.

 

Попередній запис

ДО СЛУЖБИ ГОТОВІ!

Наступний запис

Через край із серця рідне слово ллється