НовиниНовини освітньої діяльності

День відкритих дверей

Сьогодні, 3 лютого, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно провів День відкритих дверей. Університет гостинно прийняв старшокласників та випускників середніх навчальних закладів, які мають наміри у майбутньому отримати військову освіту.

Бажання відвідати наш навчальний заклад виявило понад 400 осіб. Серед гостей були вихованці Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», Ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» м. Есхар та учні випускних класів середніх шкіл Харківщини та інших куточків України.

Була приділена особлива увага по доведенню переліку конкурсних предметів для реєстрації та складанні зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році та вступних випробувань, які мають складати вступники до нашого вишу.

Керівництво факультетів, науково-педагогічні працівники університету ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою нашого вишу, розповіли про умови вступу та за якими спеціальностями проводиться підготовка курсантів.

Окрім цього для гостей провели екскурсії по спеціалізованим навчальним класам, де курсанти вивчають будову авіаційних двигунів, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі-8МТВ та літака Л-39 «Альбатрос».

В свою чергу начальники кафедр розповіли про особливості підготовки курсантів за тією чи іншою спеціальностям. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з викладачами та курсантами, які навчаються в університеті, дізнатись з “перших вуст” про навчання та курсантське життя, як воно є.

Також гості оглянули казармені приміщення, їдальню та заклади для культурного і фізичного розвитку курсантів. Під час екскурсії по музею університету юнаків та дівчат ознайомили з історію створення та формуванням нашого славетного навчального закладу.

Попередній запис

Військово-професійна орієнтація молоді запорука успішної кар’єри

Наступний запис

Слово Боже, звернене до світу