Новини

День Збройних Сил України – свято Українського війська – армії Нескорених

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася низка заходів з нагоди 27-ї річниці Збройних Сил України.

Так, напередодні свята курсанти та офіцери нашого університету, серед яких переважна більшість учасників бойових дій в АТО та ООС, провели заходи військово-патріотичного виховання молоді у понад двадцяти шкіл міста.

Крім того, курсанти взяли участь в акції «Донори – гордість, військові – захист нації» у обласний центр служби кровіХарківському обласному центрі служби крові «Донори – гордість, військові – захист нації». Протягом дня було отримано близько 10 літрів крові, яку спрямують для потреб поранених бійців, що проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

На урочистих зборах з нагоди свята низка військовослужбовців та працівників Збройних Сил України за сумлінне виконання службових обов’язків були заохочені керівництвом університету та місцевих органів влади.

Святковий настрій особовому складу університету подарували артисти Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» Київської міської державної адміністрації під керівництвом заслуженого артиста України Геннадія Андрющенка.

6 грудня ТВО начальника університету генерал-майор Олександр Турінський привітав особовий склад університету з професійним святом:

Сьогодні увесь світ констатує, що у запеклих боях на сході України народилась зовсім інша армія – армія Нескорених, яка відправила на звалище історії міф про непереможність російського війська, скасувала загарбницькі плани кремлівських окупантів, зупинила ворога та продовжує підтримувати стабільність уздовж лінії розмежування. Глибоко переконаний, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захистять територіальну цілісність України, не допустять появи військ загарбників на нашій рідній землі.

ТВО начальника університету взяв участь у проведенні практичних занять з курсантами, перевірив якість організації вартової служби, медичного та продовольчого забезпечення, відвідав хворих військовослужбовців, які проходять лікування у військових медичних закладах. За результатами проведених практичних занять, впевнившись у готовності курсантів до виконання поставлених бойових завдань за призначенням, генерал-майор Олександр Турінський нагородив кращих курсантів університету. Завершальним акордом проведених заходів стала презентація командуванням університету для журналістів центральних та місцевих телеканалів запровадженої в університеті нової системи харчування за Каталогом, яка враховує гастрономічні вподобання курсантів та повністю задовольняє їхні потреби щодо калорійності, різноманітності блюд та якості приготування їжі.

Попередній запис

Збройні сили України – слава, гордість, міць країни!

Наступний запис

Позакласний захід з нагоди Дня Збройних Сил України