Новини

День знань в університеті

До початку нового навчального року університет підійшов у якості одного з лідерів країни у сфері військової науки.

Ефективності навчально-виховного процесу, діяльності  багатотисячного колективу університету, під час урочистостей з нагоди Дня знань, було надано високу оцінку командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Сергієм Дроздовим.

–  Харківський національний університет Повітряних Сил, як провідний військово-навчальний і науковий заклад України, успішно виконує завдання підготовки офіцерських кадрів, робить вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України та, зокрема, їх найбільш потужного, мобільного і багатофункціонального виду – Повітряних Сил.  Випускники університету завжди перебувають на передових рубежах захисників України. На всіх посадах “кожедубівці” показують глибокі знання і тверді практичні навички з експлуатації та бойового застосування озброєння і бойової техніки, демонструють патріотизм, професіоналізм і високу педагогічну майстерність, –  зазначив під час привітання особового складу командувач Повітряних Сил.

– Нами закріплено тенденцію щорічного збільшення набору курсантів та студентів. Цього року до нашого вишу поступило близько 900 курсантів та понад 300 студентів. Відбулася зміна пріоритету підготовки в напрямку забезпечення стійких практичних загальновійськових та фахових навичок. Інноваційним та стратегічним здобутком університету стало запровадження підготовки авіаційного персоналу за міжнародними авіаційними стандартами і створення у складі університету Інституту цивільної авіації. Також в університеті запроваджено навчання за новою спеціальністю: “кібербезпека”, відкрито кафедру авіаційної англійської мови, проводиться результативна робота по нарощенню та оновленню навчально-матеріальної бази. Все це стало результатом командної роботи нашого багатотисячного колективу. Впевнений, що цього навчального року ми досягнемо нових висот майстерності, – зауважив начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв.

З початком нового  навчального року військовослужбовців та цивільний персонал університету також привітали ветерани та заслужені діячі науки і освіти. А усім присутнім на урочистостях презентували музичний подарунок заслужені артисти України Євгенія Костенко і Олексій Гавінський.

По завершенню урочистих заходів, командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов провів першу лекцію із науково-педагогічними працівниками та курсантами випускних курсів університету. А майбутні офіцери мали можливість особисто поспілкуватися та задати Командувачу питання, що їх цікавлять.

Попередній запис

В новий навчальний рік – з новітніми підходами в організації освітнього процесу!

Наступний запис

Нехай щастить, товариші офіцери!