НовиниНовини освітньої діяльності

Дев’ята міжнародна виставка «інноватика в сучасній освіті»

24-26 жовтня 2017 року, за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась – Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» .

Виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надала можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці.

Завжди приємно підтримувати добрі традиції, от і цього разу наш університет не залишився осторонь визначної події та прийняв активну участь у роботі виставки. Представлені університетом інновації в освітній діяльності були високо оцінені компетентним журі міжнародної виставки, про свідчять високі нагороди. За результатами проведення рейтингового виставкового конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» в номінації «Електронний освітній ресурс» – Почесний диплом лауреата конкурсу за роботу «Використання технології трансляції потокового відео при вивченні озброєння та військової техніки» отримав авторський колектив кафедри озброєння військ протиповітряної оборони Сухопутних військ, кандидат технічних наук доцент кафедри підполковник Антон Шевченко та кандидат технічних наук викладач кафедри майор Георгій Качуровський. В конкурсі з тематичної номінації: «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу». – Золоту медаль та Почесне звання «Лауреат конкурсу» за роботу «Компетентністно – орієнтований інтерактивно-груповий метод навчання» отримав авторський колектив кафедри бойового застосування радіотехнічного озброєння факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри підполковник Андрій Гризо та кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри підполковник Ігор Невмержицький.

ВІТАЕМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Попередній запис

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулась науково-практична конференція

Наступний запис

Halloween: Traditions оf Celebration