Новини

ДІАЛОГИ СПРЯМОВУЮТЬ!

Напередодні представники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба прийняли активну участь у регіональній конференції з питань демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України  разом з представниками ОБСЄ в Україні, Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, громадських організацій.

Під час заходу, який проходив у форматі «презентація-питання-відповідь», були розглянуті та обговорені низки важливих питань, зокрема, дотримання прав і свобод військовослужбовців, комунікація військових із ЗМІ, гендерна  та мовна політика тощо. Важливою подією семінару стала презентація довідника «Основні національні права військовослужбовців Збройних Сил України», який охоплює широке коло питань правового аспекту, з яким кожного дня стикаються військові під час проходження служби.

Програма конференції була дуже насиченою та інформативною (більше 10 виступаючих протягом двох днів), але завдяки високому рівню підготовки та проведенню заходу атмосфера була дружною та теплою, сприяла жвавому обговоренню проблемних питань, як в конференц-залі, так і під час coffee break у неформальній обстановці.

В ході заходу учасники мали можливість поєднати досвід і практику, обмінятися думками та отримати багато інформаційного матеріалу, який буде у нагоді при роботі з особовим складом. Подібні проєкти є вкрай необхідні в умовах триваючої російської агресії проти України, тому що підвищують обізнаність, яка є захистом й силою військовослужбовця.

Попередній запис

Участь спортсмена Харківського національного університету Повітряних Сил на чемпіонаті Світу з гирьового спорту

Наступний запис

Чемпіонат Харківської області серед закладів вищої освіти з армспорту