НовиниНовини Кафедри філософії

ДНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ В УНІВЕРСИТЕТІ

В університеті пройшли дні Г.С. Сковороди, присвячені Дню народження видатного українського філософа, поета і педагога.

Під час проведення навчальних занять з філософських дисциплін професори кафедри: доктор філософських наук, професор Олександр Панфілов і кандидат філософських наук, професор Петро Квіткін провели з курсантами інформування про життєвий шлях і творчі здобутки українського філософа, який посідає гідне місце серед видатних мислителів людства.

У День народження Г.С. Сковороди курсанти льотного факультету разом з викладачем кафедри Людмилою Трусей поклали квіти до пам’ятника славетному сину українського народу.

Дні Г.С. Сковороди завершилися проведенням на кафедрі філософії круглого столу «Григорій Сковорода: життя і творчість». У проведенні круглого столу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри і курсанти льотного факультету. Під час проведення круглого столу були розглянуті не лише проблеми життєвого шляху, особливостей творчості і надбань українського мислителя, але й значення теоретичних положень його філософської концепції для майбутньої військово-професійної діяльності випускників університету.

Попередній запис

Участь спортсменів Харківського національного університету Повітряних Сил на чемпіонаті Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту

Наступний запис

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ГЕНЕРАЛ – МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ТУРІНСЬКОГО