НовиниНовини бібліотеки університетуНовини Кафедри філософії

Дні Григорія Сковороди в університеті

В університеті пройшли дні Григорія Сковороди, присвячені 295-ій річниці з Дня народження видатного українського філософа, поета та педагога.

Науково-педагогічні працівники кафедри філософії провели з курсантами інформування і бесіди про життєвий шлях і творчі здобутки українського філософа, який посідає гідне місце серед видатних мислителів людства. Був також організований круглий стіл на тему Григорій Сковорода: життя і творчість”. У виступах науково-педагогічні працівники кафедри і курсанти льотного факультету обговорили значення філософської концепції українського мислителя для практики морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ. Під час заходів бібліотекою університету було підготовлено виставку літератури про життя і творчість українського митця. У день річниці, 3 грудня,  курсанти льотного факультету поклали квіти до пам’ятника славетному сину українського народу.

Минуло майже три століття, як філософ Сковорода ходив по нашій землі, але його філософські роздуми й досі приваблюють людей своєю актуальністю та навчають нас добру і людяності.

Попередній запис

ІІ Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства

Наступний запис

12 турнір найсильніших кікбоксерів Харківської області